Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit! Un par StarTours personas datu aizsardzība politiku Jūs varat iepazīties šeit. Piekrītu
Pasaules karte
Tenerife
Lidojumi līdz 12.04.2019. // 8, 11 vai 15 dienas
Cena: 519 €
Izvēlne
tālr.:      630 24 240, 270 66 830

Rīgas iela 11a, Jelgava (t/c "Valdeka")
       rekvizīti >
Ziemassvētku  laikā -  22. 12. aicinām  līdz  uz  krāšņo  "LIELO  ĶĪNAS  LATERNU  FESTIVĀLU",  kur iespējams piedzīvot, ko nebijušu - milzu parku ar gigantiskām zīda gaismas  skulptūrām, īpašu svētku programu un Ziemassvētku tirdziņu!
Pirmdiena, 17. decembris
Vārda dienas
Hilda, Teiksma
VALŪTU KURSI
1.1341 USD = 1 EUR
0.8989 GBP = 1 EUR
4.2835 PLN = 1 EUR
Šobrīd
*
-2.4 °C
*
0 m/s
18.12.
*
-4 °C
*
0 m/s
19.12.
*
-5 °C
*
0 m/s

Svētku dienas Latvijā

1. janvāris – Jaungada diena
30. marts – Lielā Piektdiena
1. aprīlis – Pirmās Lieldienas
2. aprīlis Otrās Lieldienas
1. maijs – LR Satversmes sapulces sasaukšanas diena.
4. maijs – LR Neatkarības atjaunošanas diena
13. maijs – Mātes diena
20. maijs – Vasarsvētki
23. jūnijs – Līgo diena
24. jūnijs – Jāņu diena
9. septembris – Tēva diena
11. novembris – Lāčplēša diena
18. novembris – LR Proklamēšanas diena.
24. decembris – Ziemassvētku vakars
25. decembris – Pirmie Ziemassvētki
26. decembris – Otrie Ziemassvētki
31. decembris – Vecgada diena 

Pie kaimiņiem Kurzemē pēc Ziemassvētku noskaņām

Cena: 18
Cena bērniem: 13
Dienu skaits: 1

Populārā kāruma muzejs "Pūres šokolāde" ir veltīts visiem, kuri priecājas par dzīvi. Šokolādes muzejs bez šaubām daļiņu dzīvesprieka dāvās ar šokolādi, jo tā pieder pie klasiskajām baudām. Kandavas Ziemassvētku Dāvantirgū tevi gaida Rūķi un Ziemassvētku vecītis, svētku gaisotne, karstvīns un svētku prieks! Viesojoties senatnīgajā un pagātnes noslēpumiem bagātajā Kukšu muižā Tukuma novadā, rodas sajūta – tāda tā bijusi te vienmēr. Majestātiska, stipra un ar savu smaržu. Daudzi Kukšu muižas viesi nemaz nezina, ka tās īpašnieks Daniels Jāns pats gatavo viesiem maltīti, prot vadīt ekskursijas un ieguldījis milzu pūliņus, lai palīdzētu muižai atdzimt no jauna.


Plkst. 10:00 izbraukšana no Jelgavas.

Pūres šokolādes ražotnes "Pure Chocolate" muzejs guvis ne tikai apmeklētāju atzinību, bet arī profesionāļu augstu novērtējumu, atzīts par labāko veselības un labsajūtas tūrisma galamērķi Latvijā!   Klausīsimies, gatavosim, garšosim!      
Iespēja iepirkties ražotnes veikaliņā.     .
               
Ķirbju valstība ZS "Kliblapsas" – viena no lielākajām šīs saules ogas audzētājām Latvijā. Šobrīd te audzē aptuveni 40 dažādas šķirnes, kas iedalāmas 7 grupās: sviesta, muskata, spageti, ozolzīļu, rieksta un vēl citās. Katra šķirne ir atšķirīga ne vien pēc izskata, bet arī pēc garšas, un ar tiem var eksperimentēt, piemēram, ēst svaigus, vārītus vai ceptus, kamēr katrs atrod to garšu, kas vislabāk patīk. Te savu ķirbīti atradīs arī tas, kas mēdz skaļi deklarēt: „Es ķirbjus neēdu!”. Katram tiks dota iespēja nobaudīt cik atšķirīgas ir ķirbju garšas un pārliecināties, ka tie nemaz nelīdzinās viens otram, bet atšķiras it visā.
Iespēja iegādāties ķirbjus katram pēc savas gaumes!

Kandavas vecpilsēta un Promenāde ar svētku egli. Neoficiālais Kandavas simbols – zīle sastopams vairākās Promenādes vietās un priecē garāmgājēju acis. Dažs no dabas skaisti veidots koks labi jūtas un gaida zinātkāros skatienus.
Te ir piemērota atpūtas vieta iedzīvotājiem un vilinoša iebraucējiem.

ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS Kandavā tā ir īpaša Ziemassvētku laika izstāde, kurā iespējams iegādāties vairāk kā 7000 Kandavas tuvākā un tālākā apkārtnē ar rokām gatavotas unikālas dāvanas – adījumus, koka izstrādājumus, pinumus, keramiku, gleznas, īpašas apsveikumu kartītes, eglīšu rotājumus, apģērbus, bērnu rotaļlietas u.c.

Pusdienas Kandavas kafejnīcā "Ieviņa", kur iespējams iegādāties arī gardus raušus, cepumus, pīrāgus un citus kārumus(par papildsamaksu)

Kukšu muiža – pastaigājoties pa muižas gaiteņiem un istabām, saprotams – pāris stundu ir par maz, lai kaut uz īsu brīdi iejustos senajā muižas dzīvē un iepazītos ar tās plašo un vārdos neaprakstāmo kolekciju. Katra muižas istaba paver jaunus iespaidus un izglītojošu informāciju.

Mājupceļs.
Ap plkst.19:30 atgriešanās Jelgavā ar pilnām rokām dāvanu!
  • Brauciens ar autobusu
  • Gida pakapojumi
  • Šokolādes muzejs 5 EUR
  • Ķirbju audzētava 2 EUR
  • Pusdienas aptuveni 5 EUR
  • Kukšu muiža 4 EUR
FOTO
Šobrīd
*
-1.6 °C
*
3.1 m/s
18.12.
*
-4 °C
*
0.9 m/s
19.12.
*
-4 °C
*
0.9 m/s
Laika apstākļi šajā reģionā.
Katram ceļotājam izbraucot no Latvijas, līdz jābūt derīgai pasei vai ID kartei!
Bērniem līdz 18 gadiem ceļošanai nepieciešama pase vai ID karte.
 
Rezervējot ceļojumu, jāiemaksā drošības nauda 5 EUR (piecu eiro) apmērā*.
  • Atceļot rezervāciju, ja līdz ceļojuma datumam ir atlikušas mazāk kā 7 dienas, rezervācijas maksa netiek atgriezta, taču tiek nodrošināta iespēja pārcelt rezervāciju uz tālāku datumu vai citu maršrutu.
  • Atceļot rezervāciju, ja līdz ceļojuma datumam ir atlikušas mazāk kā 24 stundas, rezervācijas maksa netiek atgriezta, kā arī netiek nodrošināta iespēja pārcelt rezervāciju uz tālāku datumu vai citu maršrutu.
SIA “StarTours” nenes atbildību par zaudējumiem, kuri var rasties no rezervācijas maksas zaudēšanas.
 
Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, firma ir tiesīga mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību! Programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
Tūrisma firma neatbild par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši saistīti ar tūrisma firmu, bet tiek sniegti no neatkarīgiem uzņēmumiem.
Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, kā arī par nepareizu informāciju no tiem, un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
Cena bērnam līdz 12 g.v.:13