Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit! Un par StarTours personas datu aizsardzība politiku Jūs varat iepazīties šeit. Piekrītu
Pasaules karte
Apvienotie Arābu Emirāti
Lidojumi no 22.10.19-15.03.20 uz 7 vai 14 naktīm
no 659 EUR
Izvēlne
tālr.:      630 24 240, 270 66 830

Rīgas iela 11a, Jelgava (t/c "Valdeka")
licence nr. T-2018-41,
       rekvizīti >
Otrdiena, 22. oktobris
Vārda dienas
Irīda, Īrisa, Airisa
VALŪTU KURSI
1.1173 USD = 1 EUR
0.8593 GBP = 1 EUR
4.2788 PLN = 1 EUR
Šobrīd
*
14 °C
*
6,5 m/s
23.10.
*
13 °C
*
4,8 m/s
24.10.
*
13 °C
*
2,1 m/s

Nedēļas nogale Berlīnē

Cena: 315
Dienu skaits: 4

    *Cena var mainities atkarībā no aviobiļešu cenas izmaiņām

Berlīne ir pilsēta, kuru vērts apmeklēt vienmēr, kad pārņem ilgas pēc metropoles straujā ritma un piesātinātās mākslas dzīves. Dažs to dēvē arī par Eiropas Ņujorku, un šāds salīdzinājums nav gluži bez pamatojuma: trīs operteātri, kur katru vakaru notiek kāda izrāde un teju katrā no tām viesojas tā vai cita zvaigzne; intensīva dramatisko teātru dzīve, kuras ietvaros iespējams baudīt tādu ģēniju radītos produktus kāds ir, piemēram, Bobs Vilsons; mākslas izstādes un muzeji, kuru ekspozīcijās gluži kā skaistas brošas mirdz hrestomātiski mākslas ikonu vārdi; akadēmiskās mūzikas koncerti, kuros piedalās leģendāras personības, utt. Un, protams, arhitektūra - vienuviet ir tādas laikmetīgās arhitektūras pērles kā Daniela Lībeskinda Ebreju muzeja (Jewish Museum) jaunā piebūve, arhitektu biroja "Foster and Partners", Reihstāga stikla kupols, Renco Pjano režisētā Potsdamer Platz apbūve un citas. Arī Meinharda fon Gerkāna projektētā metrostacija Hauptbahnhof, kas savulaik atradās tā dēvētajā mirušajā zonā, kurā vilcieni nepiestāja, bet šobrīd ir milzīgs, stiklots angārs, pa kuru pārvietojoties pārņem mazas, vienā no pūžņa neskaitāmajām ejām klīstošas skudriņas sajūta.

Ko apskatīt

Viena no iespaidīgākajām Berlīnes panorāmām paveras no sera Normena Forstera projektētā Reihstāga stikla kupola skatu platformas. Tas ir viens no iecienītākajiem pilsētas tūrisma objektiem, taču noteikti ir redzēšanas vērts. Turklāt te joprojām nav ieejas maksas. Vienīgi, ja nonāksiet te dienas vidū, var gadīties, ka nāksies diezgan ilgi gaidīt rindā. Tālab vērts atcerēties, ka Reihstāgs atvērts līdz 22.00 un pēc 20.00 rindas parasti vairs nav. Ja ir vēlēšanās uzzināt visjaunāko Berlīnes mākslas ainā notiekošo, jādodas uz Auguststrasse, kur izvietojušās lielākā daļa pilsētas mākslas galeriju.

Programma
1. diena
Lidojums Rīga-Berlīne
Transfērs uz viesnīcu.
Iekārtošanās viesnīcā, neliela atpūta.
Pastaiga un iepazīšanās ar pilsētu. Vakarā piedāvājam iegriezties kādā no krodziņiem, kur jums būs iespēja nobaudīt nacionālās virtuves ēdienus un izjust īpašu vācu atmosfēru.
Nakts viesnīcā.
2. diena
Brokastis
Berlīnes apskate - patstāvīgi ar kājām un lieliski organizēto sabiedrisko transportu, vai ar City buss un radio gidu: Eiropas centrs, Sv. Vilhelma baznīca Vecpilsēta, Aleksandra laukums, Berlīnes TV tornis, Bulvāris Unten den Linden, Humbolta universitāte, Opera Brandenburgas vārti Reihstāgs. Jums būs iespēja apmeklēt Berlīnes ZOO. Vakarā iesakām apmeklēt šovu Friedrichstadtpalace.
Nakts viesnīcā
3. diena
Brokastis.
Brauciens uz Potsdamu - uz San-Susi pili - Fridriha Lielā bijušo vasaras rezidence,ko veido: Jaunā pils, ķīniešu tējas namiņš, holandiešu dzirnavas, strūklaka un vīnogu terases pils priekšā; pastaiga pa Potsdamas centru
Nakts viesnīcā
4. diena
Brokastis.
Brīvs laiks iepirkumiem,
Transfērs no viesnīcas uz lidostu.
Lidojums Berlīne –Rīga
- Lidojums Rīga-Berlīne - Rīga
-Dzīvošana 3 naktis tūristu klases viesnīcā Berlīnes centrā ar brokastīm.
-transfers lidosta-viesnīca- lidosta
- med.apdrošināšana
- ekskursijas un ieejas biļetes